Savaşın İki Yüzü Galası Bedesten’de gerçekleşti.

Savaşın İki Yüzü Galası Bedesten’de gerçekleşti.

Mega sponsorluğunu İntergaz’ın üstlendiği, yapımcılığını Sami Hamidi ve Ömer Evre’nin yaptığı “Savaşın İki Yüzü” filminin galası 05.08.2020 Çarşamba günü Bedesten’de gerçekleşti.

 

Savaşın İki Yüzü Gala Gecesi nefesleri kesti. Bedesten’de gerçekleştirilen gecede Eril Cambaz, Ezgi Akgürgen, Sinan Güzen, Aygün Kencer, Fikri Karayel ve Osman Alkaş gibi birçok isim kırmızı halıda boy gösterdi. Film Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde birbirinden farklı ve özel mekânlarda çekildi. Filmin yapımcı ve yönetmeni Ömer Evre filmin KKTC sineması için birçok ilki içinde barındırdığına vurgu yaptı. Ayrıca film için kullanılan şarkıları seslendiren sanatçı Buray gecede yeni single çalışmasının filmden derlenen klipinin ilk gösterimini gerçekleştirdi.

 

Gala gecesinde Intergaz Ltd’ye Mega Sponsorluk Plaketi taktim edildi. Intergaz Ltd adına konuşma yapan İletişim Sorumlusu Taner Altınar  Intergaz Ltd’nin toplum için her daim fayda sağlayacak projelere özel önem gösterdiklerini belirtti. Ayrıca Altınar, Sinema gibi kültürün yapı taşlarını oluşturan bir sanat dalına katkı göstermekten gurur duyduklarını da sözlerine ekledi.

Share this article in your social networks.