İnsan Kaynakları Olarak Önceliklerimiz

Kurucularımızın önderliğinde başlatılıp geliştirilen “En önemli sermayemiz insanımızdır” felsefesi tüm insan kaynakları uygulamalarımıza ilham vermektedir. Toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın yolunun daha mutlu çalışanlar ve daha mutlu iş yerlerinden geçtiğine inanıyoruz. Eşitlik, dayanışma, çağdaşlık ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi bir insan kaynakları perspektifiyle hareket ediyoruz.

İçimizde Enerji Var

 

“Mutluluk Bize Yakışır!” diyerek çalışanlarımızın talep ve önerileri ile proje ve uygulamaları hayata geçiriyor; işveren markamızı güçlendiriyoruz. Hedeflerimizi hayata geçirirken “Değişim Yönetimi”, “Sürdürülebilir Büyüme” ve “Toplumsal Fayda” unsurlarını tüm faaliyetlerimizin merkezine koyuyoruz.

İçimizde Çağdaşlık Var

 

Geleneksel değerlerimize sahip çıkarken, yenilikçi ve modern yapımızı da her geçen günle geliştirmekteyiz. Geleceğe umutla bakıyoruz

İçimizde Adalet Var

 

Cinsiyet, ofis çalışanı, saha çalışanı, mevki, unvan, deneyim, yaş fark etmeksizin; üretim bandında, ofislerimizde ya da mağazalarımızda görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza eşit olanaklar sağlıyoruz.

İçimizde Çeşitlilik Var

 

Bireysel farklılığın gücüne inanıyoruz. İşe alım, terfi, gelişim, görev değişikliği gibi konularda aldığımız kararlarda din, dil, ırk, etnik köken farkı gözetmez, şirket içinde ortak aklı ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz.

İçimizde Birliktelik Var

 

Kadınların, gençlerin ve özel gereksinimli bireylerin iş hayatına etkin biçimde katılmalarını sağlamak amacıyla teşvik edici uygulamaları sağlamaktayız.

İntergaz Bireyi Olmak

KKTC’de en çok çalışılmak istenen şirketlerin arasında yer almamızın en önemli sebeplerinden birinin, çalışan deneyimine verdiğimiz önem olduğuna inanıyoruz. Sürekli yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm Intergaz bireyleri için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

Şirketimize iş başvurusu yapan her aday ailemizin bir parçası olarak kabul edilerek, hiçbir ayırım gözetmeksizin işe alım uzmanlarımız tarafından eşit ve adil değerlendirme süreçlerine tabi tutulmaktadır. İşe alım süreçleri tamamlandıktan sonra başlayan oryantasyon programımız ile aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın daha konforlu bir geçiş süreci yaşamalarını sağlıyoruz.

  • İşe Alım Süreçlerimiz Şeffaftır
  • Yan Haklarımız Tatminkardır
  • Ücret Politikamız Adildir
  • Performans Sistemimiz Bizi Geliştiriyor
  • Ödüllendirme Sistemimiz Bizi Motive Ediyor
  • Planlanmış bir Kariyer Serüvenimiz Vardır
  • Her ay LPG Gaz Yardımı Alıyoruz
  • Psikolojik Danışmanlık Desteğimiz Mevcuttur

Adil, objektif, yüksek performansı destekleyen, başarıyı ödüllendiren, motive edici ve bireylerimize tanınan yan haklarımız ile takdir yönetimine önem veriyoruz.

Intergaz’da 

Sana her zaman bir yer var!

Yeni Yayınlanan İlanlar

HEMEN BAŞVUR

“Lojistik Personeli”

HEMEN BAŞVUR

Kurumsal İş Hayatı ile Tanışmaya Hazırsan“Geleceğe Doğru Enerji Depola“ Intergaz Staj Programında Sen de Yerini Kap

HEMEN BAŞVUR

Boya Satış Uzmanı

HEMEN BAŞVUR

İklimlendirme Sistemleri Proje ve Satış Mühendisi (A/PM-01)

HEMEN BAŞVUR

Lojistik Müdürü

HEMEN BAŞVUR

Makine Mühendisi

Yeni İntergaz’da
Sana da yer var!
HEMEN BAŞVUR

Genel Başvuru